full page

Профіль для кріплення сонячних панелей

Якщо Ви плануєте створення власної сонячної електростанції, що сьогодні є досить поширеним варіантом, то Вам необхідно купити не тільки самі елементи, але ще і профіль для сонячної панелі. Адже спеціалізоване обладнання вимагає надійної установки, щоб різкий порив вітру або сильний дощ не зірвав батареї з кріплень.

Для сонячної панелі профілі можуть суттєво відрізнятися за ціною, формою і розмірами, тому що найчастіше вони виготовляються індивідуально. І в нашій компанії Ви можете отримати саме такий варіант, так як ми виготовляємо профілі під сонячні панелі згідно габаритам наявного обладнання, а також з урахуванням побажань клієнтів. У деяких випадках наші замовники хочуть отримати повністю індивідуальний товар, який би мав не стандартну форму або розміри.

Для того, щоб купити профіль для панелі сонячної, Вам слід зв'язатися з співробітниками нашої компанії, після чого повідомити їм хоча б приблизні габарити майбутньої конструкції, щоб вони запропонували Вам варіанти по виготовленню.

Профіль для кріплення сонячних панелей

Зазвичай наші клієнти замовляють не тільки виготовлення профілю для сонячних панелей, але ще і попереднє проектування, але деякі покупці мають чіткі габарити. І якщо у Вас вже є кінцевий проект і його креслення, то ми можемо провести виготовлення по ним.

Але з яким би варіантом Ви не навернулися до нас, наші профілі під сонячні батареї будуть мати доступні ціни, що часто є ключовим фактором. Але при цьому ми не забуваємо про стійкість всієї конструкції і її високу якість, адже самі батареї мають високу вартість і їх падіння через ненадійного профілю може привести до значних втрат.