full page

Кроквяна система з ЛСТК

Кроквяна система з ЛСТК - це стійкий і дуже практичний матеріал, який часто використовується будівельниками для створення каркаса під дах приватного будинку або іншої споруди. Все частіше будівельники віддають перевагу кроквам з ЛСТК, так як дерев'яні крокви легкозаймисті, а також схильні до гниття і руйнування від комах. Якщо Ви будете використовувати в будівництві покрівлі ЛСТК, Ви неодмінно оціните переваги даного матеріалу і надовго забудете про те, що потрібно ремонтувати дах.

 

Кроквяна система з ЛСТК


Вам знайомі ситуації, коли сусід або хтось із друзів просить про допомогу, щоб "підлатати дах" після сильних снігопадів? Коли кроквяна система з ЛСТК використовується замість дерев'яних конструкцій, то про обвали даху або його протікання можна забути.


Наші фахівці допоможуть Вам вибрати ті профілі, які стануть в нагоді Вам при зведенні міцного каркасу даху будинку. Завдяки своїй легкості і простоті монтажу, кроквяна система з ЛСТК не робить тиску на фундамент будівлі, залишаючись такою ж міцною довгі роки. Вам потрібен ремонт покрівлі, або Ви бажаєте переробити її?
Порадьтеся з досвідченими будівельниками, які не раз мали справу з будівництвом дахів. Всім відомий той факт, що головним призначенням даху є захист будинку від негоди і опадів. Сніг, який випав у великій кількості, своєю вагою може продавати поверхню даху, що позначиться на всій конструкції будинку. Щоб дах рано чи пізно не заваливсь, Вам потрібна кроквяна система з ЛСТК.
Щоб дізнатися, що собою представляють дані конструкції, Вам буде достатньо поспілкуватися з нашими консультантами по ЛСТК або ж прочитати тематичні статті на сайті. Ви вирішили облаштувати Ваш будинок, використовуючи кроквяну систему з ЛСТК?

Дізнайтеся про всі переваги даного матеріалу і розкажіть всім друзям, що кроквяна система з ЛСТК - це оптимальний і безпечний варіант будівництва покрівлі.