full page

Фотоелектричні модулі монтаж

Зараз на деяких підприємствах зацікавлені використовувати сонячні батареї для перетворення світлової енергії в електроенергію. Для цього використовують фотоелектричні модулі, монтаж яких проводиться на сонячній стороні даху будівлі.

Компанія «ЛС-Профі» займається виробництвом і продажем холодногнутих оцинкованих профілів, а також фотоелектричних модулів (монтаж також робимо ми).

Фотоелектричні модулі монтаж

У складі сонячних батарей є не один, а безліч сонячних елементів, які дозволяють по максимуму зібрати і переробити сонячну енергію. Фотоелектричні модулі (монтаж недорогий) виготовляються різних видів і розмірів. Найбільш поширеним видом є фотоелектричний модуль з кремнію. Його розміри досягають до 2 м².

Ви можете ознайомитися з широким асортиментом сонячних модулів у нас на сайті. Також Ви можете зателефонувати до нас і замовити монтаж фотоелектричних модулів. Ми проконсультуємо Вас, де і як це краще зробити. Підібрати краще плоске і широке місце на даху будівлі, щоб установка могла надійно закріпитися там.

У продажу є оригінальні фотоелектричні модулі (монтаж за доступною ціною) з монокристалічних і полікристалічними сонячними елементами. Такі сонячні батареї Ви будете використовувати багато років і не будете турбуватися про те, що їх потрібно часто ремонтувати або замінювати деталі.

Якщо Вам або Вашому підприємству потрібні фотоелектричні модулі і їх монтаж, ми з радістю надамо Вам такі послуги. Для початку Вам потрібно обговорити всі питання з нашими менеджерами а потім ми приступимо до монтажу обладнання.