full page

Профіль для сонячних модулів

Підсистема для кріплення сонячних панелей повинна бути міцною, довговічною і легкою. Адже розміщують найчастіше панелі на дахах будинків. Важку і громіздку конструкцію встановлювати тут небезпечно, а тому це неприпустимо. Відмінним рішенням для кріплень такого плану є полегшений оцинкований профіль для сонячних модулів. Цей матеріал не іржавіє, а значить, довго буде виконувати свої функції. До того ж, конструкція з такого профілю виходить легкою і дуже міцною. Переживати за надійність кріплення сонячних панелей не доведеться.

Профіль для сонячних модулів здатний витримувати великі навантаження, при тому що сам є досить легким. Ця особливість і робить його кращим варіантом в разі виготовлення конструкцій для монтажу панелей. Особливо важливо це для покрівельних сонячних електростанцій. Адже тут зайві навантаження абсолютно не потрібні. Бажано, щоб вся конструкція була якомога легшою.

Профіль для сонячних модулів замовляйте в компанії ЛС-Профі.

Профіль для сонячних модулів
Компанія сама виробляє матеріал для виготовлення металевих каркасів і конструкцій. Тому ми можемо впевнено говорити про високу якість того товару, який продаємо. Наш профіль для сонячних модулів витримає великі навантаження і найскладніші умови експлуатації. Оцинкована сталь не поржавіє через роки після монтажу конструкції. Цю чудову якість не можна не відзначити. Адже якщо потрібна дійсно довговічна і надійна конструкція, такий профіль для сонячних модулів підійде якнайкраще. Звичайно, використовувати цей матеріал можна не тільки за його призначенням. Крім підсистем для сонячних електростанцій з цього матеріалу можна спорудити безліч інших по функціоналу конструкцій.

Щоб купити профіль для сонячних модулів, зателефонуйте нам самі або повідомте свій номер телефону для зворотного дзвінка за допомогою онлайн-форми «Замовити консультацію конструктора».