full page

Профіль оцинкований товщина 2 мм

 

 

У каркасному будівництві, яке досить популярно в нинішній час, без металевого профілю просто не обійтися. І хоча в країнах Скандинавії та Північної Америки до цих пір вважають за краще використовувати дерево для виготовлення каркасів, металевий профіль теж досить затребуваний. Оцинкований профіль стійкий до самих різних негативних впливів, зокрема до дії вологи, високих і низьких температур. Термін експлуатації металу більше, ніж той же показник для дерева. Оцинкований металевий профіль товщиною 2 мм доступний в нашому асортименті за помірними цінами.

 

Профіль оцинкований товщина 2 мм


Сталевий профіль оцинкований, товщина 2 мм якого оптимальна, випускає компанія «ЛС-Профі». У Вас є можливість зробити замовлення не тільки на матеріали, але і на їх установку.

 

Оцинкований сталевий профіль 2 мм завтовшки, ціна якого залежить насамперед від якості і товщини металу, досить простий в монтажі. Скласти з підготовлених обрізків профілю надійний каркас абсолютно не складно. До того ж, цей процес займе зовсім небагато часу, якщо їм буде займатися фахівець. Складність полягає лише в тому, щоб правильно підготувати комплект елементів. Навіть невелика помилка може стати причиною того, що каркас або просто не складеться в єдину конструкцію, або буде недостатньо надійним, що теж дуже небажано. Профіль оцинкований товщиною 2 мм користується популярністю. Псування профілю буде чревата хоч і невеликими, але все ж зайвими фінансовими витратами. До того ж, некоректно підготовлений комплект профілю оцинкованого в 2 мм завтовшки напевно стане причиною призупинення будівельного процесу. Будівництво - справа, в якому терміни дуже важливі. Тому розробкою макета каркаса і розрахунком комплекту елементів для нього повинен займатися виключно професіонал.

 

У «ЛС-Профі» можна купити відмінний профіль оцинкований, товщина 2 мм якого широко поширена в будівництві. Якщо Вам потрібен саме такий профіль, дзвоніть нам.