full page

Профілі Солар

Ви хочете встановити у себе на підприємстві сонячні панелі? Тоді Вам потрібні сталеві профілі Солар. Така продукція присутня тільки в спеціалізованих магазинах, що є рідкістю в наші дні. В основному, сталеві профілі для панелей замовляють у підприємств по виготовленню металевого профілю.

Підприємство «ЛС-Профі» та його назва сама за себе говорить про рід діяльності, якою займається компанія. Якщо Ви зацікавлені купити профілі Солар оптом, ми готові запропонувати Вам дуже привабливі умови.

До співпраці з нами вдаються багато компаній, яким потрібні у великих кількостях профілі Солар. Деякі компанії мають декілька гектарів землі, на яких встановлені сонячні панелі. Це міні-електростанції або просто підприємства, які за родом своєї діяльності використовують багато світла. Про використання металевих профілів Ви можете прочитати в інших статтях на нашому сайті.
Склад цинку, який присутній в даного виду профілях, захищає поверхню металу від корозійного впливу і іржі. Як правило, сонячні батареї завжди розташовані на відкритому місці, і, через свою велику площу, поле або станцію з батареями неможливо чимось накрити в разі негоди. Саме тому профілі Солар виготовлені із холодногнутої оцинкованої сталі і є вельми витривалими і стійкими до різних факторів.
На нашому підприємстві Ви маєте можливість придбати різного роду профілі та інші кріпильні конструкції для встановлення сонячних батарей. Щоб панелі були надійно закріплені на довгі роки, Вам варто придбати у нас профілі Солар. Ця продукція досить рідкісна і її можна замовити тільки у виробника.
«ЛС-Профі» - кращий виробник металевого профілю в Києві. Нам довіряють десятки компаній з усієї України. Бажаєте купити вигідно профілі Солар? Тоді замовте їх у нас.

Профілі Солар