full page

Профіль для сонячних батарей

 

 

Виробництво профілів для сонячних батарей займається випуском гнутих профілів з оцинкованої сталі. Дані вироби широко застосовуються в будівельно-ремонтних роботах. З них можна виготовити каркас майбутнього металевого ангару або спорудити основу для даху. Для обивателів профілі для сонячних батарей вітчизняного виробництва можуть зустрічатися у вигляді кріплень на дахах і стінах промислових і житлових будинків.

 

Профіль для сонячних батарей


Ви можете проводити будівельні роботи в будь-який час року, пропустити етап установки фундаменту і при цьому зберегти сейсмостійкість конструкції нашого виробництва. Замовляйте профіль для сонячних батарей і виходите на новий рівень споживання.

 

Якщо Вам потрібні матеріали для огороджувальних конструкцій для багатоповерхового будинку, необхідно спорудити перекриття на горище, Ви почали будівельні роботи над проектом приватного будинку в місцевих широтах або промишляєте зведенням будівель цивільного призначення, наше виробництво профілю для сонячної батареї доведеться Вам за смаком. Екологічно чисті матеріали, легкість і простота установки лише деякі з переваг. Вибір на використання даного матеріалу упав через терміновість будівництва промислових цехів або будівель виробництва. Для сонячної батареї профіль включають в себе не тільки профілі різного типу, а й листи зі сталі. Незважаючи на простоту зведення багатоповерхових будівель з використанням сталевих виробів, в розвинених країнах перевага надається дерев'яних каркасів, тому загальноприйнято привласнювати цей термін до промислового будівництва.

 

Незважаючи на дешевизну, наша продукція має високі теплоізоляційні властивості. Якщо Вам цікаво скористатися послугами нашого виробництва, за планом профіль для сонячних батарей ми доставимо конструктор на Ваш будмайданчик з повним пакетом документації.